Tag: operatoret

Operatorët e transportit publik sërish në protestë, policia ndërhyn për t’i...

Operatorët e Transportit Publik vazhdojnë dhe sot protestën para Ministrisë së Financave, ndersa ende nuk dihet nese javes tjeter ata do te fillojne sherbimet...

DETAJE/Keni paguar pushimet para izolimit? Del akti Normativ, ka rimbursim dhe...

Nëse i keni prenotuara pushimet apo udhëtimet tuaja për në verë, që në muajt e parë të vitit, atëhere kur askush nuk e dinte...