Tag: olti curri

FOTO/Olti Curri thumbon Alketa Vejsiun: Falendero Edi Ramën dhe Lindën për...

Ka dhe nga ata personazhe të njohur shqiptare te cilet hedhin sheshit teori konsipirative lidhur me perzgjedhjen e Alketa Vejsiut ne Sanremo. Blogeri Olti Curri...

FOTO/ Noizy nuk e lë me aq sherrin me Olti Currin,...

Në rrjetet sociale ka nisur një sherr publik mes Olti Currit dhe Noizyt dhe “molla e sherrit” ishte një fotografi që blogeri i njohur...

FOTO/Bamirësi për Ramazan, Olti thumbon reperen: Për 50€ kujton se do...

Olti Curri, blogeri i njohur shqiptar njihet nga publiku shqiptar për thumbat e tij ndaj VIP-ave dhe jo vetëm sikurse dhe për faktin se...

Olti Curri e ironizoi, prezantuesja i kundërpërgjigjet sërish: Je edhe kundër...

Moderatorja Fjoralba Ponari nuk ngurroi t’i komentonte opinionistit Olti Curri në videon e postuar në “Instagram”, ku e ironizonte për diçka të thënë në...

VIDEO/Olti thumbon dhe reperin e njohur: Bravo se e keni zhyt...

Olti Curri njihet për thumbat e tij ndaj njerëzve të Showbizzit dhe jo vetëm. Ai mendimet e tij i shpreh nëpër rrjete sociale duke...

FOTO/Pas koncertit të Tunës, Olti kapet me këngëtaren: S’ka lënë fast...

Koncerti që riktheu Tunën në skenë pas një kohë të gjatë shkëputjesh, u bë kryeqendra e lajmeve rozë ditën e djeshme. (Lexo këtu) Nuk munguan...

FOTO/Kënga e re e Dafinës i ka bërë përshtypje, Olti Curri...

Olti Curri, blogeri që njihet për thumbat që u bën herë pas here personazheve të famshëm, këtë herë ka zgjedhur të tregohet i paqtë. Nuk...

VIDEO/ E dhj*va. Olti Curri flliq Alba Hoxhën: Hidhi ujë hap...

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket botës së showbizzit .Ai gjithnjë tërheq vëmëndjen me deklaratat e tij dhe...

‘Fitojnë lekë duke marrë të tjerët nëpër gojë!’/ Olti Curri i...

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket  botës së showbizit. Dhe duke qënë së është një personazh publik aktiv në...

FOTO/ Olti Curri tallet keq me moderatorin shumë të dashur për...

Olti Curri është një ndër personazhet më të njohur dhe njihet si “syri kritik” i të famshmëve shqiptarë, por jo vetëm. Asnjëherë nuk nguron...