Tag: not

VIDEO/Rama ndjek modelin e Berishës, kryeministri kërkon të shënojë rekorde me...

Për kryeministrin Edi Rama, situata duket e qetë dhe të paktën po shkon ashtu si ai e ka dashur. Sot, në heshtjen zgjedhore, kryeministri...

E dëbojnë nga Italia drejt Francës, shqiptari ‘i çmendur’ tenton të...

Mediat italiane shkruajnë për një shqiptar të “çmendur”. Pasi u dëbua nga Italia drejt Francës për shkak se kishte kaluar kufirin ilegalisht, shqiptari tentoi rikthimin...