Tag: Nikoll lesi

Sherr i madh mes Nikoll Lesit dhe Myslim Murrizit

Botuesi Nikollë Lesit ka reaguar pas nje reagimi të deputetit Myslim Murrizi i cili e akuzonte për mungesë integriteti duke hapur nje sherr mes...

Eshte situate e rende, Sali Berisha detyrohet te mbroje Nikoll Lesin...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar sot nje mesazh permes te cilit i sulet Edi Rames se policet e tij kane masakruar dje Nikoll Lesin,...