Tag: nikel

NIKEL/ 4 ne pranga e 2 ne ndjekje, kanabis dhe prostitucion

Finalizohet pas një hetimi 8-mujor, operacioni policor i koduar “Nikla”. Ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare,...

Aksion antidrogë në Nikël, policia kontrolle në sera dhe tunele

Një operacion antidrogë është organizuar nga policia e Krujës, në zonën e Niklës. bëjnë me dije se policia ka ushtruar kontrolle në sera dhe tunele,...

EMRAT/OFL kërkon deklarimin e pasurisë për ish-kreun e bandës së Niklës...

Operacioni Forca e Ligjit i dërgon formularin e vetëdeklarimit të policisë Flamur Hakës në Nikël dhe Talo Çelë në Elbasan. Haka është  dënuar për veprën...

“Hodhën parukerinë në erë”, Policia zbardh ngjarjen në Nikël pas...

Policia e Krujës ka zbardhur dhe ka dokumentuar një ngjarje të ndodhur rreth 1 muaj më parë. Bëhet fjalë një biznesi në Nikël, të...

Banda e Niklës po lan hesapet, si u vra halla dhe...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i ndodhur mbrëmjen e së shtunës së fshatin Zezë të Krujës ku mbeti e vrarë 50-vjeçarja Shpresa...

“Kapen 3000 rrënjë kanabis në serat e deputetit socialist, përplasje me...

Në një tjetër denoncim të bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha vendoset në shenjestër deputeti Rrahman Rraja, i njohur dhe në cështjen e të...

EKSLUZIVE/Deputeti dhe banda e tij i vendosin armën në kokë oficerit...

Një rrëfim i një oficeri të policisë i cili nuk ndodhet në Shqipëri momentalisht, zbulon fakte tronditëse sesi mafia dhe krimi kanë pushtuar komisariatin...

Në burg mbeten 3 nga 5 të “fortët” e fshatit Nikël,...

Janë dhënë masat e sigurisë për 3 prej të arrestuarëve nga aksioni i policisë në Nikël, të Krujës. Gjykata e Krujës ka dhënë masën arrest...

Jepet masa e sigurisë për ‘5 të fortët’ e Niklës, pritet...

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Krujë sot caktoi ditën e dhënies së masës së sigurisë për 5 të arrestuarit nga aksioni i bujshëm i Niklës....

VIDEO/Momente nga aksioni ‘show’ në Nikël, policia publikon pamjet e arrestimit

Policia ka bërë publike pamjet e momentimit të arrestimit të 11 personave gjatë operacionit të djeshëm në Nikël të Krujës. Aksioni u ndërmor nga forcat...