Tag: ngrohte

Mot favorizues për të lëvizur, fundjava me diell dhe pak mjegull...

Edhe e premtja do të vazhdojë te mbetet me mot të kthjellet dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Por sipas Meteoalb, në orët e...

Pranverë në Shqipëri, Meteorologët: Temperaturat shkojnë në 20 gradë

Fundjava do të jetë e nxehtë, e duhura në rast se keni menduar të udhëtoni. Vijon ndikimi i motit të qëndrueshëm në vendin tonë. Për...

Një e martë e ngrohtë, por ja çfarë do të ndodhë...

Kjo e martë do të jetë një ditë me kthjellime të shpeshta e vranësira kalimtare në zonat qendrore të vendit, por vranësira të dendura...