Tag: ngjarja

VIDEO/Zbardhen dy ngjarje kriminale, arrestohen autorët e vrasjes së vëllezërve Haxhia...

Policia ka vënë në pranga dy persona për vrasjen e vëllezërve Viktor dhe Besimir Haxhia në Durrës në 27 prill të këtij viti. Në një...

Zbardhet ngjarja në Shkodër, policia jep detajet: Autori i plagosjes me...

Dokumentohet ngjarja e ndodhur dje, ku mbeti i plagosur shtetasi Gëzim Bici 50 vjeç. Vihet në pranga autori i kësaj ngjarjeje,i cili pas një konflikti...

Zbardhet ngjarja në Lezhë/Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes, në kërkim...

Zbardhet ngjarja e ditës së djeshme në pyllin e fshatit Lalm Lukaj, ku u gjetën të vrarë me armë zjarri shtetasit K. M. dhe...

Zbardhen detaje të reja të vrasjes në Korçë, policia arreston autorin...

Perikli (Petrika) Treska është vrarë me thikë rreth orës 20:30 të mbrëmjes se djeshme në lagjen numër 7, në qendër të qytetit të Korçës....

30-vjeçari në kërkim u plagos nga efektivi, reagon policia: Si ndodhi...

Policia e Shtetit ka reaguar ne lidhje me ngjarjen ku mbeti i plagosur një Orges Bilbili, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje,...

FOTO/Si tentoi t’i arratisej policisë, kush është personi i rrezikshëm nga...

Në një deklaratë për mediat ka folur kreu i policisë së Tiranës Rebani Jaupi, i cili ka treguar dinamikën e ngjarjes se sotme ne...

Konflikti në Vlorë me një të plagosur, policia jep detajet: Autorët...

Policia ben me dije se ngjara ka ndodhur rreth orës 11:00, në aksin rrugorë Orikum-Vlorë, pranë vendit të quajtur “Nënstacioni i Radhimës”. Dyshohet se si...

“Nxënësit nuk janë të sigurtë”, Ish-deputeti: Helmimi i përsëritur nuk është...

Helmimi i nxenesve ne Fier eshte perseritur serish brenda 10 ditësh dhe kjo ngjarje ka marre vemendjen e madhe te ish-deputeteve te opozites, te...

Helmimi i nxënësve në Fier, policia ngre dyshimet e para

Policia ka dale me njoftimin zyrtar sa i perket ngjarjes se perseritur ne gjimnazin ne Fier, duke bere pergjegjes nxenesit. Policia eshte kontradiktore ne deklaraten...

DETAJE/Azerbajxhanasi mashtron kambistin në Fier, i merr mijëra euro dhe i...

Një pikë këmbimi është vjedhur me anë të mashtrimit në Fier. Ngjarja ka ndodhur më 11 shkurt. Policia e ka mbajtur të fshehtë ngjarjet...