Tag: neymar

DETAJE/Barcelona nuk dorëzohet, gati ofertën e tretë për Neymar

Futbollisti i famshëm Neymar shumë shpejt pritet të jetë në Barcelonë. Sipas medieve katalanasve tashmë ka mbetur vetëm zyrtarizimi pa dyshim i “goditjes” më...

FOTO/Ish-e dashura e Neymar hedh Lamborghinin në pishinë, modelja s*ksi fajëson...

"Aksidenti" i saj qesharak ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave, perpos faktit që famën e mori që prej kohës kur ishte e lidhur me...

Pas akuzave për përdhunim dhe mesazheve “të nxeha”, Neymar përfundon në...

Ylli i futbollit i Brazilit Neymar përfundoi në stacionin policor në Rio de Janeiro për të bërë një deklaratë pas një akuze për përdhunim....

FOTO/ Ja kush është modelja që akuzon Neymar për përdhunim

Zbulohet identiteti i vajzës e cila ka paditur futbollistin Neymar për abuzim seksual. Mediat braziliane shkruajnë se bëhet fjalë për modelen Najila Trindade.Najila Trindade...

Thellohet skandali “Neymar” , braziliani rrezikon burgun

Thellohet skandali që ka përfshirë sulmuesin e PSG-së, Neymar Jr. Kjo pasi publikimi i pamjeve të turpshme të shpërndara në rrjetin social “Instagram” mund t’i...

Pas kësaj videoje nuk do ta urreni më Neymarin

Ndeshja e së dielës mes Rennese dhe Paris Saint-Germainit, përfundoi me fitoren e skuadrës nga Parisi me rezultatin 3-1 në kuadër të Ligue 1. Neymari...

Neymar mund të dënohet me 6 vite burg, ja për çfarë...

Ylli brazilian i Paris Saint-Germainit, Neymar, mund të dënohet me katër deri në gjashtë vite burg nga Gjykata Kriminale e Spanjës për shkak se...

Neymar pranon stimulimet:”E teproj ndonjëherë, por vuaj në fushë”

Neymar e ka pranuar se e ekzagjeruar me faullet gjatë Kupës së Botës, por ylli i Brazilit dhe Paris Saint-Germain është zotuar se do...

Neymar ia “punon” Messit, fjalë të mëdhaja për Cristiano Ronaldon

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, mendon se lëvizja e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi te Juventusi do të rivendosë futbollin italian në nivelin e...

Marcelo i kërkon Neymar ti bashkohet Real Madridit

Marcelo i ka kërkuar shokut të tij të kombëtares së Brazilit, Neymar, që ti bashkohet finalistes së Ligës së Kampioneve, Real Madrid. Neymar është i...