Tag: nenkryetari

EMRI/Zgjidhet zv/kryetari i Gjykatës së Lartë, do ushtrojë kompetencat e kryetarit

Sokol Sadushi zgjidhet zëvendës kryetar i Gjykatës së Lartë. Ai është zgjedhur në mbledhjen e sotme të gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë më një...

“900 euro nata në hotel në Barcelonë”, nënkryetari i Bashkisë Tiranë...

Arbjon Mazniku është thirrur sot në prokurori. Kjo lëvizje e Prokurorisë vjen pas akuzave të Partisë Demokratike në drejtim të nënkryetarit të Bashkisë së...

Denoncim i PD: Tritol në banesën e nënkryetarit të Bashkisë së...

Nënkryetarit të Bashkisë në Kamzë i kanë vendosur tritol. Në një njoftim për mediat, PD bën me dije detajet, ndërsa akuzon policinë se e...

Nis kriza në KQZ, përfaqësuesit socialistë thërrasin mbledhje pa kryetarin

Komisioni  Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar mbledhjen e radhës ditën e sotme. Vendimi për tu mbledhur ka ardhur pas çdekretimit të datës së zgjedhjeve...

FOTO/Ndahet papritur nga jeta zyrtari i lartë në policinë e Shtetit

Është ndarë nga jeta  ZV. Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, z. Agim Hysi. Mësohet se Hysi ndërroi jetë si...