Tag: ndricim mehmeti

FOTO/Eksperti zbulon të vërtetën: Tekstet falas janë mashtrim, do të jepen...

Eksperti i Arsimit, Ndriçim Mehmeti ka reaguar se fundmi duke zbuluar te verteten sipas tij qe qendron nga premtimi i Rames dhe ministres se...

Pse nuk po rindërtohet kopshti 42 në Tiranë? PD zbërthen planin...

Partia Demokratike denoncon nje skandal i cili bëhet në mes të ditës në një nga qendrat më të frekuentuara të Tiranës, të mbipopulluara e...

PD: Arsimi në vdekje klinike gjatë qeverisjes Rama, 145 mijë nxënës...

Në nisje të këtij viti shkollor Partia Demokratike ka akuzuar qeverisjen Rama si fajtore mbi cilësinë e arsimit dhe numrin e ulët të nxënësve...