Tag: ndikimi

Infermieri bën krahasimin alarmant me foto: Ky është ndikimi që pati...

Mike Schultz, një infermier 43-vjeçar nga San Francisko, argëton normalisht 30,000 ndjekësit e tij në Instagram duke postuar selfie muskulare, video stërvitjesh dhe fotografi...

Ekspertë të OBSH e pranojnë: Tregu i Wuhanit ka luajtur rol...

Një ekspert i Organizatës Botërore të Shëndetit të Ushqimit dhe Sëmundjeve të kafshëve tha të Premten se ai beson se një treg në qytetin...

VIDEO/Impakti dramatik i koronavirusit, çfarë ka ndodhur me fluturimet mbi Evropë

Një grafikë e animuar e lëshuar nga një organizatë ndërkombëtare e aviacionit tregon ndikimin dramatik që bllokimet kanë pasur në fluturimet. Eurocontrol, i cili...

Studimi: Pas 3 dekadash, PS ka më shumë pushtet se PPSH...

Me rreth 700 -760 mijë vota partia e vetme në qeveri, PS, drejton 90% të të gjithë pushtetit politik në vend, - pra rënia...