Tag: naten

FOTO/Pasgoditjet vijojnë gjatë natës, lëkundja e mëngjesit me magnitudë 3.7

Gjatë natës ka patur herë pas here lekundje, të cilat fatmiresisht kanë qene me intesitet të uët. Sipas qendres sizmioligjike e cila afishon çdo tërmet...

FOTO/Lëkundje tërmeti gjatë natës, IGJEUM tregon si ka lëvizur magnituda

Pas tërmetit 4.5 ballë që ndodhi gjatë mesnatës, fatmiresisht me vonë nuk ka patur lëkundje. Sipas IGJEUM, lekundja me e fundit e regjistruar per daten...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, dy persona të plagosur

Një aksident ka ndodhur vetëm pak orë më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas njoftimit të policisë në aksident janë përfshirë 2 automjete, të cilat janë...

Artistët nuk dorëzohen, kalojnë natën para godinës: Në mbrojtje të Teatrit...

Që nga mesnata e deri në mëngjes, para Teatrit Kombëtar kanë qendruar me dhjetëra qytetarë, duke iu përgjigjur thirrjes së Aleancës për Mbrojtjen e...

FOTO/Korça zgjohet në panik, lëkundje të tjera tërmeti gjatë natës

Situata me tërmetet ka vazhduar në Korçë. Mësohet se lëkundjet e tërmetit  janë regjistruar edhe gjatë mbrëmjes. Brenda pak minutave janë regjistruar 4 lëkundje...

FOTO/Sfiduan të ftohtin, disa studentë kalojnë natën para Kryeministrisë

Një grup i vogël studentësh kanë qëndruar gjithë natën para ambjenteve të Kryeministrisë. Në këto foto që qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se ata janë...

Pas kontrolleve pa rezultat në Shkodër, policia bën namin në Elbasan

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, pas kontrollit te mbrëmshëm, pa rezultat në Shkodër, kanë vijuar sonte ne qytetin e Elbasanit. Kontrollet në Elbasan janë përqendruar...

Digjen dy makina gjatë natës në Vlorë, policia nuk jep detaje

Shqipëria nuk po arrin të qetësohet. Dita ditës mësohen ngjarje të rënda të cilat sigurisht, në pjesën më të madhe të tyre mbeten pa...

Zhvendoset epiqendra e tërmeteve, 4 lëkundje të tjera gjatë natës

Tërmetet janë bërë pothuajse të përditshëm dhe godasin në orët e para të mëngjesit. Katër lëkundje tërmeti janë shënuar në orët e para të...

Rrezohet nga motorri dhe perfundon në spital ,në gjendje të rënde...

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Shkodër- Vau i Dejës, ku një 23 vjeçar është rrëzuar nga motorri. Gerti Palushi ka...