Tag: mustafa

Rama nuk harron sulmet ndaj Mustafës dhe Kurtit në mesazhin e...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në videon e fundvitit ka hapur sërish temën e Kosovës, duke hyre kete here në çështjet e brendshme të...

Marrëveshjet për qeverinë/Pas Kurtit, flet dhe Mustafa, prezanton ofertën e tij...

Pas mbledhjes së kryesisë së partisë, ka folur para mediave i pari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Mustafa ka thënë se edhe...

Analiza/ Koalicione të reja në Kosovë pas ikjes së Haradinajt

Nga momenti i dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga pozita e kryeministrit të Kosovës, disa nga partitë politike kanë paralajmëruar mundësinë e fillimit të negociatave...

“Rama pi drogë”, Muç Nano: Eshtë si të merresh me faktin...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një foto që sipas ishte Rama duke pirë drogë. Duke e komentuar këtë deklaratë të...

Në bixhoz me Patozin? Mustafaj: Ju tregoj si qëndron e vërteta

Pas nje postimi shoqeruar me foto, ku akuzohej se kishte shkuar ne kazino se bashku me kritikun e ashper te Bashes ne PD, ish-deputetin...

Reagon PD: Ja pse e shkarkuan kreun teknik të OSSHE

Shkarkimi i drejtorit teknik të OSHEE-së, Haki Mustafa, të propozuar në këtë detyrë nga Partia Demokratike si rezultat i marrëveshjes Rama-Basha ka sjellë sot...