Tag: mustafa nano

Mustafa Nano: Protesta e studentëve mund të përfundojë si gjëja më...

Monologu i kësaj të marte i Mustafa Nanos në emisionin “Provokacija” është fokusuar në protestën e studentëve. Në këndvështrimin e tij Mustafa Nano e...

Zhveshja e Bleonës, Encës dhe deputetes, Mustafa Nano: “Pa zhveshje nuk...

Para ca muajsh unë u mora me vajzat që, për të arritur suksesin, zhvishen e ekspozojnë trupin e tyre në televizion. Asëll-asëll, u mora me...

VIDEO/ Muç Nano – gazetarëve: “Nuk më ngrihet kur jam përballë...

Analisti Mustafa Nano është përfshirë në një debat me tone të larta me gazetaren Klodiana Lala dhe gazetarin Basir Çollaku. Nano u shpreh në hyrje...

‘U pagua nga fondet greke’, reagon Nano: Kolegët dhe mediat më...

Emri i tij figuronte në listat e personave (gazetarëve) që ishin paguar nga fondet sekrete greke, listë e cila figuroi një mashtrim dhe që...

Debatoi dhe ofendoi deputetin demokrat, Nano pendohet dhe kërkon ndjesë: Dola...

Mbrëmjen e së enjtes, Mustafa Nano shpërtheu në ofendime ndaj deputetit demokrat Ervin Salianji, pasi deputeti nxorri videopërgjimin e ri për çështjen Babalja. Gazetari dhe...

FOTO/ Si u bukosën Lenc Vangjeli dhe Muç Nano kur doli...

Pasi deputeti i PD-së Ervin Salianji nxori video që dogji dhe përvëloi dëshmitarin e prokurorisë që mbronte Agron Xhafën, duke thënë se atij i...

VIDEO/ “Dhi e zgjebosur dhe bishtin përpjetë”, Nano konfliktohet live me...

Një debat i ashpër ka ndodhur pak minuta më parë mes gazetarit Muastafa Nano dhe deputetit të PD-së, Ervin Salianji. Nano i është drejtuar me...

Nuk i çon të ftuarin në emisionin, Mustafa Nano i “turret”...

Një situatë mjaft e sikletshme në trasmentimet televizive është kur i ftuari nuk vjen në studion e një emisioni. Një situatë e ngjashme i ka ndodhur edhe drejtuesit...

Ilda Bejleri për Mucin: Imagjino të kishte vetë gjoks!

Prezantuesja e Digitalb Ilda Bejleri ka replikuar sërish me moderatorin e një emisioni në një televizion lokal, Mustafa Nano. Ajo e konsideron Nanon “llum”...

RUDINA XHUNGA*/ Ilda Bejleri pije një kafe me Muçin…, se ndoshta…!

Nuk ke nevojë për ndihmë anonimësh. Mjafton të jesh vetvetja, qoftë duke treguar gjoksin, qoftë duke gjetur zërin tënd, veç pamjes tënde në këtë botë...