Tag: motra

HIMARE/Motra e biznesmenit u plagos duke mbrojtur vëllain, ja gjendja e...

Ndërtuesi 51-vjeçar Niko Goro mbeti i vdekur pasi u qëllua me armë zjarri në mes të Himarës në vendin e quajtur rrethrrotullimi që të...

Familja Buci dhe krimet, nga vrasja e kunatës te atentati me...

Policia ka zbardhur nja ngjarje tepër të rëndë, e cila kishte ndodhur në vitin 2012, ku 23-vjeçarja Eglantina Buci ishte ekzekutuar me plumb në...

Gjendet e vdekur në banesë gazetarja në Prishtinë, motra e këngëtarit...

Është gjetur e vdekur në banesë gazetarja dhe kompozitorja e njohu në Kosovë Violeta Rexhepagiq. Prej vitesh ajo ishte pjesë e RTK, kanali televiziv...

FOTO/Vdekja e këngëtares?/Postimi i fundit i Norës qetësoi fansat e Era...

Ka mjaftuar largimi prej dy muajsh nga rrjetet sociale, që fansat te shqetesoheshin dhe të hapnin lajme të rreme se Era Istrefi ka ndërruar...

Masakroi gruan me thikë në Durrës, motra e viktimës tregon detaje...

Te gjithe na kujtohet ngjarja e rende qe ndodhi ne Durres, ku gruaja u masakrua me thike nga burri i saj, ngjarje e cila...

FOTO/I vranë vëllain në mes të ditës para familjes, modelja shqiptare...

Missé Beqiri, motra e Flamur Beqirit, është parë për herë të parë në publik që kur i vëllai i saj u qëllua për vdekje...

Kapet motra e Al-Bagdadit, forcat turke: Do të na ndihmojë të...

Turqia pretendon se ka kapur motrën më e madhe të liderit të ISIS-it të vrarë nga amerikanët, Abu Bakr al Bagdadi. The Guardian shkruan se...

Familjarët e Kacifas ndalohen në ceremoninë për ushtarët grekë, shpërthen e...

Sot po mbahet festa Kombëtare e Greqisë e cila po përkujtohet sot me një ceremoni. Fillimisht në varrezat e ushtarëve grekë në Këlcyrë dhe...

Krimi në Klos/Dëshmia tronditëse e motrës së viktimave: Mos u zini...

Krimi i rëndë në fshatin Xibër kishte si motiv të sherrit një gardh që ndante dy banesat e vëllezërve Dakuci. Një dëshmi dëshmi tronditëse...

VIDEO/Deputeti shqiptar marton motrën, e mbush rrugën plot me lekë

Deputeti i ri i opozitës në Parlament Ylli Shehu ka pasur një rast tepër të veçantë në familjen e tij. Ai ka martuar motrën...