Tag: minorene

SHOKUESE/ 55-vjeçari përdhunon të miturën me të meta mendore

Policia kë bërë të ditur një ngjarje të rëndë e cila ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë në zonën e Kombinatit, ku një...

Denoncuan rrëmbimin e minorenes, flet 15-vjeçarja: Nuk dua të kthehem, jam...

Një familje në Fier denoncoi humbjen e vajzës së tyre 15-vjeçare. Burime nga policia, sqaronin se vajza pretendohej se ishte rrëmbyer. Minorenja është larguar dje,...

VIDEO & FOTO/ Investigimi në rrjetet sociale: Pedofilët në kërkim të...

Jeta e minorenëve është e rrezikuar në çdo moment, pasi të panjohur në rrjete sociale, që shpesh janë pedofilë, i joshin në menyra të...

Përdhunimi i minorenes në Kavajë, flet babai: E shantazhuan përmes një...

Babai i vajzës së mitur e cila u përdhunua nga 8 adoleshentë në Kavajë ka reaguar për herë të parë. Sipas Top channel, babai ka...

Minorenia bëhet nënë, 12-vjeçarja mund të akuzohet për shkelje të ligjit

Një 12 vjeçare nga Perth i Australisë perëndimore solli në jetë fëmijën e saj. Vajza kishte deklaruar se nuk e dinte që kishte mbetur...

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, nëna denoncon në Polici

Një tjetër minorene është larguar nga shtëpia në Tiranë. Ka qenë nëna e saj, që ka denoncuar në Polici, zhdukjen e vajzës.Nga ana e saj,...

Përdhunoi 15-vjeçaren, flet vajza e Ligor Bibës: Babi është penduar, në...

Vajza e Ligor Bibës, i cili përdhunoi 15 vjeçaren në Pogradec, është shprehur se babai i saj është penduar shumë për aktin e kryer. Por...

EMRAT/ Fier, rrëmbejnë dhe tentojnë të përdhunojnë 13-vjeçaren, arrestohen tre të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Fiert. Sipas burimeve policore është marrë peng dhe është tentuar të përdhunohet një vajze...

Tiranë, adoleshenti përdhunon bashkëmoshataren, ja çfarë thotë policia

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë pak ditë më parë, ku një 17-vjeçar dyshohet se ka përdhunuar një vajzë.     Burime zyrtare nga policia...

FOTO/ Pogradec, prangosen dy 16-vjeçar për një pistoletë “Voltran”

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të... D. B., 16 vjeç, banues në Pogradec...