Tag: ministrja

Aktori i revoltuar me ministren: Hajde në Beograd trego si mbrohen...

Aktori Neritan Liçaj gjithmonë ka qënë aktiv përsa i përket çështjes së Teatrit Kombëtar duke akuzuar dhe reaguar gjithnjë ashpër ndaj atyre që kërkojnë...

DENONCIM/Ish-ministrja e Ramës nje pasuri hotelesh në ishullin grek

Politikanët tanë po i pastrojnë paratë e tyre duke investuar në pasuri të patundshme jashtë vendit. Emigrantët shqiptarë që jetojnë në Greqi, denoncojnë se ish-Ministra...

VIDEO/Hapen 26 qendra shëndetësore për turistët

 Shërbimi shëndetësor ne kohe dhe me cilësi eshte nje nga sfidat e Ministrisë se Shendetesise për ketë sezon turistik. Ministria Ogerta Manastirliu tregon per...

DENONCIMI: Drejtorin e dënuar për prostitucion e të shkarkuar nga burgu...

Drejtori i ri i burgut të Peqinit, i cili më parë ishte shkarkuar nga e njëjta detyrë në Fier dhe shefi i policisë në...