Tag: mini schengen

“E papranueshme që një nismë Rajonale lë jashtë Kosovën”, PDIU: Shqipëria...

PDIU ka reaguar pas takimit të Edi Ramës me liderët e Ballkanit (Serbisë dhe Maqedonisë) lidhur me mini-schengen, e propozuar per t'i dhene liri...

“Propagandë rajonale”, Manjani për mini-schengen Ballkanik: Duhet të ishte për lëvizjen...

Ish-ministri Ylli Manjani nuk e sheh ide të mirë "shengen-in ballkanik", duke shkuar me thellë dhe duke e analizuar këtë takim të fundit mes...