Tag: mimoza hafizi

Koni i largoi nga Universiteti por ata drejtojne zgjedhjet per rektorin...

Rektori i Universitetit te Tiranës ka anuluar sot zgjedhjet ne Universitet pasi senati nuk arriti te krijonte komisionin e zgjedhjeve, nderkohe qe nje tjeter...

I përgjigjet thirrjes së ministrisë së Arsimit, Mimoza Hafizi depoziton kandidaturën...

Profesorja Mimiza Hafizi, ish-deputete e PS-se, ka depozituar kandidaturen e saj ne gare per Rektore te Universitetit te Tiranes. Lajmin ajo e ka bere te...

Mimoza Hafizi po bën një lloj Pop-i

Mimoza hafizi duket se ka vendosur të kthehet sërish në shkencë pasi u përjashtua nga partia Libra, apo pasi edhe vetë partia u përjashtua...

Mimoza Hafizi, replika me Blushin që la partinë: Nuk di gjë...

Nje nga drejtueset e Libra, Mimoza Hafizi ka replikuar ashper me Komisionin e Etikes ne parti dhe me ish-kryetarin e saj Ben Blushi. Në...

Tërmet në Libra, përjashtohet nga partia edhe Mimoza Hafizi

Partia Libra në mbledhjen e Komisionit të Etikës, ka marrë vendim për të përjashtuar anëtaren Mimoza Hafizi, një vendim që është marrë para një...