Tag: millot

“Rama i jep mikut të tij 526 milion euro”, PD nxjerr...

Partia demokratie ka sjellë sërish në vemendje koncesionet lidhur me rrugët Millot-Balldrën dhe ajo e Orikum-Dukat. Ish-deputetja e PD Albana Vokshi në një dalje për...