Tag: me zemer te hapur

Babai me lot në sy kërkon të takojë vajzën, ish-gruaja xheloze...

Kjo është historia e  Agron Naçit të cilit nuk i lejohet të takojë vajzën e tij, kjo si pasojë e veprimeve të ish-bashkëshortes. Historia është...

Divorc pas 14 vitesh, gruaja: Ish-bashkëshorti nuk më lejon të takoj...

Divorci dhe pasojat e tij shpesh herë nuk kanë të sosur. Historia e 36-vjeçares nga Korça e rrëfyer në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’ të...

E tradhtoi burri, gruaja befason live: E pranoj fëmijën jashtë martese

“Kur mësova tradhtinë e burrit, u trondita. Por e fala për familjen dhe dashurinë tonë. Pranoj dhe atë fëmijë që është jashtë martese”. Kjo ka...