Tag: mbledhjet

LETRA PUBLIKE/Rektori i UT zbulon mbledhjen e fshehtë dhe emrat: Këta...

Rektori i Universitetit te Tiranes ka reaguar se fundmi, kur permes nje leter publike, ka vene ne dije kryeminsitrin Edi Rama dhe gjithe instancat...

VIDEO/“Mi nxirr pak shalët”, çfarë s’u pa nga bëmat e deputetëve...

Maxhoranca dhe opozita parlamentare në dy muaj të punës së tyre onlinë, për shkak të Pandemisë së Covid-19 miratuan dhjetra projektligje, akte, vendime, marrëveshje...

Kuvendi mblidhet të premten, Basha zbulon planin e PD: Jemi me...

Partia Demokratike dhe ajo Socialiste kanë mbledhur grupet e tyre përkatese nga ku secila kanë dalë me disa vendime. Grupi i PS vendosi që të...

Zhvillohet mbledhja e Task Forcës: Prokuroria të ndjekë me përparësi çdo...

Sot u zhvillua mbledhja e tretë e Task-Forcës (grupit ndërinstitucional) të ngritur me Vendimin e Këshillit të Ministrave nr. 473, datë 01.06.2017 “Për marrjen...