Tag: mazniku

PD zbulon mashtrimin me hotelin në Barcelonë: Ku i gjeti paratë...

Nga selia blu, ish-deputetja Dhurata Cupi ka folur rreth denoncimit që më herët PD bëri lidhur me faturat e shtrenjta të hotelit ku u...

“900 euro nata në hotel në Barcelonë”, nënkryetari i Bashkisë Tiranë...

Arbjon Mazniku është thirrur sot në prokurori. Kjo lëvizje e Prokurorisë vjen pas akuzave të Partisë Demokratike në drejtim të nënkryetarit të Bashkisë së...

Prokuroria te nise hetimin per Maznikun dhe kompanine Fusha

“ Fusha SHPK paguan për luksin e drejtuesve të bashkisë me lekët e taksapaguesve të Tiranës që përfiton nga Veliaj me tendera, koncensione dhe...

Berisha publikon një foto:“Keta jane dy hajdutet e studenteve!”

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar një foto të Arber Maznikut, nënkryetar i Bashkisë së Tiranës dhe Endri Fugës, drejtor i komunikimit të Kryeministrit. Ai...