Tag: mark zuckerberg

FOTO/”Darkë me miq të posaçëm”, Rama takon dhe Mark Zuckerberg

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ne Mynih, ka shkrepur dhe nje foto per te terhequr vemendjen tjeterkund. Ai ka zhvilluar një takim special me...