Tag: major tanushi

FOTO/Momente prekëse nga homazhet për major Tanushin, 3 fëmijët pjesë e...

Të parët që u përkulën mbi arkivolin ku ndodhet trupi i Major Tanushit  ishin familjarët, ndërsa moment prekës ishte parakalimi para fotos së Tanushit...

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i Major Tanushit, homazhet dhe...

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll...