Tag: Magazine

Vetëvaret në magazinë 27-vjeçari në Belsh

Një i ri në Belsh, i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Marinëz, Belsh, ku në magazinën...

Shifër e madhe, ja sa ton kafe shkrumboi zjarri i rënë...

Një zjarr ka rënë sot pasdite rreth orës 15:30 në një magazinë, ku piqej dhe ambalazhohej kafe ne lagjen “16 Prilli” në Fier. Pas...

FOTO GALERI/ Policia turke tjetër goditje për Met Kananin, i zbulon...

Një magazinë që përdorej për mbjelljen e kanabisit, nga “Escobari shqiptar” është zbuluar nga policia në Stamboll. Ky operacion vjen pas disa ditë hetimesh, ndërsa...

FOTO/ Fier, zjarr në një transformator, shkrumbohet edhe magazina

Një transformator në lagjen "1 Maji" në Fier ka shpërthyer në flakë. Nga flakët është shkrumbuar edhe një magazinë veshmbathjesh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Shijak, shpërthejnë me eksploziv magazinën e mbetjeve spitalore

Magazina e përpunimit të mbetjeve spitalore është shoërthyer me eksploziv. Ngjarja ka ndodhur në Shijak, mbrëmjen e kaluar. Policia ben me dije se mbreme gjate...