Tag: lungomare

Lungomare per Saranden, Rama ben njoftimin por dikush nga LSI i...

Kryeministri Edi Rama lajmeroi sot se në shtator nis puna për ndërtimin e shëtitores së re të Sarandës përgjatë vijes bregdetate. “Sapo ka përfunduar procedura...

Realizoi projektin e Lungomares në Vlorë, nis hetimi ndaj firmës

Ka filluar proçedimi penal ndaj kompanisë që ndërtoi Lungomaren në Vlorë. Sipa policisë specialistët e Hetimit të Krimit Kundër Korrupsionit në Policinë Vlorë kanë nisur...

FOTO/ Vrasja e Renit në Lungomare, motra rrëfen live detaje të...

Entela Caushaj, motra e Renaldo Caushajt ka rrefyer detaje te reja nga vrasjet e ndodhura në familjen e saj. E ftuan në emisionin “Me...

VIDEO/ Ekzekutimi i Renit në Lungomare, rrëfehet gruaja: Lëvizte i armatosur,...

Katër ditë pas ekzekutimit të 37-vjeçarit Marjen Xhaferrja në një lokal në Lungomare në Vlorë, flasin bashkëshortja e tij dhe motra. Ato janë dy personat...

VIDEO/Kameramani zhduket papritur në pusetën e Lungomares

Një kameraman, i cili ka qenë duke filmuar me dron një çift në qytet, është zhdukur papritur në një puset të Lungomares në Vlorë...

Basha, përgjigja për gjumin që i përmend Edi Rama: Krahaso Rrugën...

I pyetur në studion e improvizuar në #DritaremeRudinën në Vizion Plus, nëse vazhdon komunikimin me Ramën, pas paktit të 18 majit, lideri i PD,...