Tag: LRI

VIDEO/Nis protesta e njoftuar nga FRPD dhe LRI përballë Ministrisë së...

Ashtu siç kishin njoftuar një ditë më parë, të rinjtë e FRPD dhe LRI kanë nisur protestën përballë Ministrisë së Brendshme. Protestuesit kërkuan jo...

FOTO/ Procedohen të rinjtë e FRPD dhe LRI, kërkuan largimin...

Policia e Tiranës ka kallëzuar në Prokurori të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Rinore për Integrim pas protestës së djeshme...

VIDEO & FOTO GALERI/ Të rinjtë e FRPD dhe LRI, protesta...

Të rinjtë e FRPD dhe LSI po protestojnë para Ministrisë së Brendshme duke kërkuar largimin e Fatmir Xhafës. Me pankarta në duar dhe thirrje kundër...

Monika Kryemadhi apel të rinjve: Energjia juaj do ta ndalojë Edi...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ishte e pranishme në Konventën Kombëtare Studentore të LRI-së. Gjatë fjalës së saj Kryemadhi, tha se të rinjtë...