Tag: los anxheles

VIDEO/Tragjedia e legjendës së basketbollit, bashkë me të humbi jetën dhe...

Ky është momenti tronditës i rrëzimit të helikopterit, ku ndodhej legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajza e tij adoleshente, të cilët humbën jetën...