Tag: llogaria

Denoncimi i fortë i PD: Skema e korrupsionit, si transferohen paratë...

Kkur kanë kaluar 48 ore që kur Partia Demokratike pyeti publikisht Edi Ramën se kush fshihet pas Igli Gjelishtit kompania e të cilit ka...

EMRI/Mësohet se kujt i përkiste llogaria bankare ku u sekuestruan 400...

Vendoset sekuestro preventive për një llogari banke në shumën 400 mijë dollarë, qe i perket administratorit të në një shoqërie SHPK. Burime zyrtare nga policia...

Live para mediave, sekretarja aksidentalisht zbulon të dhënat nga llogaria bankare...

Përpjekjet për të nxjerrë në pah veprimet bujare te Donald Trump gjatë kohës së tij në detyrë, padashje i shkaktuan atij probleme. Kjo pasi sekretarja...

“Biznesi i vogël me humbje të mëdha”, Salianji bën llogaritë konkrete:...

Biznesi i vogël me humbje të mëdha. Keto kane qene perfundimet e Ervin Salianjit, i cili ka bere llogaritë konkrete me ekspertët dhe biznesin....

FOTO/Alvinin tani mund ta ndjekë kushdo, babai i tij merr vendimin...

Jeta për Alvinin ka ndryshuar kaq shumë sa dhe vetë vogëlushi e ka ndjerë këtë mrekulli që ndodhi ne jetën e tij. I rikthyer pranë...

VIDEO/Basha publikon shifrat: 5 format më të përdorura të abuzimit me...

Kryetari i Partisë  Demokratike, Lulzim Basha në një video të publikuar në rrjetin e tij social facebook, ka renditur gjithë shpenzimet që prej ardhjes...

Nëse bëni aksident, ja sa do të dëmshpërbleheni nga kompanitë e...

Nëse bëni aksident me pasojë dëme ne shëndet, atëhere dëmshpërblimi që do të mund të merrni nga kompanitë e sigurimit tashmë do të jetë...