Tag: Linda Rama

SKANDAL & DOKUMENTE/ Gjykata “ngre të vdekurit nga varri” për të...

Gazetari Basir Çollaku ka denoncuar një vendim të Gjykatës së Apelit të Tiranës, i cili favorizon vjehrrin e kryeministrit Rama, Sulejman Basha. Në vendimin...

Publikohet pasuria e Linda Ramës, pallate, apartamente dhe toka në zona...

Gruaja e Kryeministrti të vendit, Lindita Rama (Linda) ka një pasuri që bie në sy për vlerat e mëdha pavarësisht se ajo nuk ka...

VIDEO/ Shkëlzen Berisha: Saimir Tahiri ju la peng makinën, Edi ...

Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Slai Berisha, ka reaguar sot, për TV Klan, lidhur me thirrjen e tij nga Prokuroria për akuzat për përfshirjen...

PYETJET/ Jorida Tabaku vë në vështirësi Guvernatorin e BSH, Gent Sejko...

Në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ekonomisë ku u diskutua për buxhetin e vitit 2018 ishte i pranishëm edhe Guvernatori i Bankës së...