Tag: Linda Rama

Vokshi një këshillë për Linda Ramën: Deformoi historinë e zgjedhjes së...

Albana Vokshi, ish-deputetja  e Partise Demokratike ka reaguar se fundmi, ku ne fokus te reagimit te saj ka vene gruan e kryeministrit, Linda Rama,...

Mbahet Kongresi i Partisë Socialiste, Rama merr Lindën për t’i bërë...

Bashkëshortja e kryeministrit dhe kryetarit të Partisë Socialiste, Linda Rama, ka mbajtur ditën e sotme, një fjalim në Kongresin e partisë, ku eshte fokusuar...

”Pergjegjesi marramendese te jesh gruaja e Edi Rames”

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama rrefen në një intervistë për gazetën Panorama, marrdhënien që ka me bashkëshortin e saj. Një pjesë nga intervista: Lexuesit...

FOTO/Anita Haradinaj shkëlqen para Linda Ramës, nderohet me çmim në samitin...

Anita Haradinaj ka shkëlqyer në Samitin e Grave në Londër, teksa është përzgjidhur si një nga gratë më të fuqishme në botë, me ç’rast...

“Bashkëjeton me Gent Cakajn”/ Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin...

Prej disa ditësh në disa portale të ndryshme ka qarkulluar lajmi se vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari është në një lidhje me ministrin...

Portali ‘qeveritar’, akuza tronditëse për gruan e kryeministrit Rama

Një nga portalet që mbeshtet Rilindjen ka shpërndarë sot një kronikë me akuza shumë të forta për gruan e Kryeministrit Edi Rama. Pritet reagimi i...

Biznesi 15 milionë eurosh në Elbasan, çfarë roli ka Linda Rama...

Tjetër hije skandali në qytetin e Elbasanit, që në prapavijë ka kryeministrin Edi Rama dhe bashkëshorten tij, Linda Rama. Denoncimi ka mbërritur në adresën e...

“600 euro për provim”, studenti ‘kryqëzon’ Ramën për ish-burrin e Lindës,...

Dhjetra studentë i kanë dërguar mbrëmjen e djeshme mesazhe në Ëhatsapp kryeministrit Edi Rama. Shumë prej tyre i kërkonin atij zgjidhje e kërkesave të tyre,...

Familja e bashkuar, Rama hedh foton e parë për 2019

Fotoja e familjes padyshim do të meritonte titullin 'Foto e ditës' për Kryeministrin Edi Rama. Pak çaste pasi hyri dhe 2019, Kryeministri publikoi foton ku...

Linda Rama me avion privat, publikohet videoja e fluturimit nga Rinasi

Një qytetar i ka dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha videon ku sipas tij duket bashkëshortja e kryeministrit Rama. Bëhet fjalë për një udhëtim të datës 9...