Tag: liga

Nuk ka kthim pas/Liga Profesioniste merr vendimin, UEFA dhe FIFA në...

Liga Profesioniste e Futbollit vendos të vijojë bojkotin. Lajmin e jep vetë presidenti i Ligws, Edvin Libohova. “Pas diskutimeve u vendos që të vazhdojnë,...

Takimi me dyer të mbyllur, Liga e Futbollit jep kushtet e...

Nuk ka paqe mes presidentëve të klubit të futbollit dhe qeverisë. Pas disa orë takimi me dyer të mbyllur, mes presidentëve të klubit, presidentit...