Tag: leket

“Ku do të gjenden paratë për paketën me 5 pika të...

Kreu i PD-së Lulzim Basha prezantoi planin e opozitës për rimëkëmbjen e vendit, pas pandemisë së Covid 19. Basha tha se i gjithë plani i...

FOTO/Fjolla Morina shoqërohet në Gjykatë nga policët, garancia në para që...

Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur në Gjykatën e Kukësit për t’u mësuar me masën e sigurisë. Seanca është shtyrë për në oren 13:00 teksa Prokuroria kërkon...

Qarkullimi i lartë i cash-it në Shqipëri rrit rrezikun për Covid-19,...

Bankat dhe institucionet financiare në Shqipëri dy javët e fundit po bëjnë thirrje për kryerjen e pagesave online dhe përdorimin e kartave bankare, sidomos...

Grabitje e pazakontë në Fushë-Milot, zonja e shtëpisë tregon momentin: Më...

Një grabitje e pazakontë ka ndodhur në Fushë-Milot, ku janë vjedhur rreth 300 mijë euro. Në banesë  ndodhej e zonja e shtëpisë. Sipas informacioneve të...

Nuk i mjaftuan lekët, i riu nga Gramshi vjedh dhe depozitën...

Vodhi disa lekë, por nuk u mjaftua me to, shkoi të vidhte dhe depozitën e ujit. Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi...

Shtrohet në Spitalin Ushtarak i vjedhin lekët në çantë

Një 25-vjeçare ka bërë një denoncim në polici, pasi sipas tij ai ka shkuar në Spital natën por i kanë vjedhur nga çanta një...