Tag: Largimi

FOTO/Iu mbyll emisioni, Adi Krasta reagon me një imazh domethënës

Moderatori i njohur Adi Krasta ka reaguar së fundmi, pas largimit të detyruar nga televizioni ‘’News 24’’. Drejtuesi i emisionit postoi një foton e tij...

Boshatisja e QSUT-së, Reagon Xhafaj: Ja pse po largohen infermierët

Drejtoresha e Politikave në Ministrinë e Shëndetësisë, Merita Xhafaj, ka folur për një ndër çështjet më të bujshme në vend, atë të largimit të...

Largimi i Krastës dhe Rakipit, ish-ministri: Brutal! Nuk e kanë autoritetin...

Pas lajmit të bujshëm se Adi Krasta dhe Ylli Rakipi janë larguar nga televizioni, ka ardhur reagimi ga një zë i fortë kritik, si...

Fuga bën parashikimin: Ja ç’do ndodhë me ikjen e Pjetrit, Ademi...

Akademiku i njohur, Artan Fuga, ka reaguar pas vendimit të Valdrin Pjetrit për t’u dorëhequr nga posti i kryebashkiakut të Shkodrës, pas akuzave të...

Ilda nuk ia përton Shakohoxhës, e thumbon në reagimin e fundit:...

Largimi i Ilda Bejlerit u komentua gjerë e gjatë në media, pasi kjo e fundit nuk preferoi të ikte pa bujë, duke i dhene rëndësi...

“Nuk më del më Tv Klan”, Fuga: Më del një ekran...

Televizioni Klan, njoftoi audiencën e saj  se kompania Digitalb ka hequr nga platforma e saj sinjalin e Tv Klan dhe Klan Plus. Kjo si...

Berisha zbulon shkaqet, kush ia vuri flakën Digitalb-it: Blushi ka filluar...

Ish- kryeministri Sali Berishaka komentuar debatin e largimit të televizionit Klan nga platforma Digitalb. Berisha shkruan se njeriu i vetëm fajtor për këtë përplasje mes...

Protestë para Bashkisë në Devoll, opozita kundër konstituimit të Këshillit Bashkiak:...

Mbështetës të PD-së janë mbledhur dhe po protestojnë para godinës së bashkisë së Devollit ku pritet të bëhet konstituimi i këshillit bashkiak dhe betimi...

Haradinaj niset për në Hagë, çfarë thotë në mesazhin e tij:...

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është nisur për në Hagë. Lajmin e ka bërë vetë të ditur pasi ka publikuar një mesazh në faqen e tij në...

Largimi i Haradinajt nga qeveria, reagon Amerika

Departamenti amerikan i Shtetit tha në një deklaratë të shkurtër për Zërin e Amerikës se ka mësuar që Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti...