Tag: laboratori

Thirrja e Bashës: Të përcaktohen fondet për vaksinën anti-covid, urgjente nisja...

Lideri i opozites eshte nje hap para me strategjine dhe planet sa i takon perballimit te epidemise. Ai ka kerkuar sot qe qeveria te...

Shërbimi epidemiologjik Durrës mbyllet, mes të infektuarve dyshohet dhe bashkëshortja e...

Të gjithë punonjësit e laboratorit mikrobiologjik në Drejtorinë e Shëndetit Publik në Durrës që janë marrë me analizat sot janë në shtëpi. Laboratori është mbyllur....

FOTO/Kishin kthyer shtëpinë në laborator kanabisi, në pranga nënë e bir...

Një laborator droge  u zbulua në qytetin e Fierit, në pronësi të një familjeje. Shtëpia e një 52-vjeçari me inicialet A.K, i shpallur në...

Zbulohet laboratori i drogës në Fier, prangosen 3 persona

Policia ka zbuluar një laborator, i cili ishte në funksion të kultivimit të bimëve narkotike. "Gjatë operacionit antikanabis të koduar "Laboratori", zhvilluar nga seksioni për...

Publikohen imazhet në laboratorin misterioz biologjik në Vuhan ku ruhen 1,500...

Instituti i Virologjisë në Vuhan i cili ka dashur 15 vjet që të ndërtohej, ruan më shumë se 1500 tipe virusesh. Por disa imazhe të...

DETAJE/Zbulohet laboratori i falsifikimit të pasaportave, 12 të arrestuar në Tiranë

Policia ka zbuluar në Tiranë një laborator që shërbente për falsifikimin e pasaportave, patentave kartave të identitetit, certifikatave profesionale diplomave të shkollës etj. Janë...

DETAJE/Laboratori i drogës në Tiranë, “Pipo” dhe “Loli i Verës”, kokat...

Ditën e djeshme ra në prangat e policisë një grup i përbërë prej 5 anëtarësh. Policia bënte me dije se nga operacioni “Laboratori”,  u...

DENONCIMI/Pas zbulimit të laboratorit të drogës, arratiset shefi i komisariatit në...

Pas zbulimit të laboratorit të heroinës në Has, shefi i komisariatit në Has është larguar për në Londër. Kështu konfirmon një qytetar i cili i...

Laboratori i drogës në Has, shpallet në kërkim biznesmeni nga Kruja

Është shpallur në kërkim një biznesmen i cili dyshohet se është koka e grupit kriminal në Has. Policia ka zbuluar të tjera detaje lidhur...

Laboratori i heroinës në Has, në kërkim anëtarët e rrjetit

Policia dhe prokuroria shqiptare  po vijojnë hetimet për kapjen e anëtarëve të rrjetit të heroinës që përpunohej në një laborator të zbuluar në Has. Laboratori...