Tag: kuptimi

Tatuazhi në pjesën intime, ish-banorja e BB tregon për herë të...

Ish-banorja e BB, Rike Roci vijon të jetë në qender të vemendjes here pas here per shkak te formave fizike dhe postimeve provokuese. Para disa...