Tag: kujdestaria

Ish-bashkëshortja e Olsi Çekiçit kthehet nga Italia, i drejtohet Gjykatës me...

Ish-bashkëshortja e Olsi Çekiçit,  i cili masakroi nënën e tij pak ditë më parë në fshatin Buçimas, ka mbërritur sot në Shqipëri. Burime për AbcNews,...

Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, Gjykata i heq...

Pas disa muajsh nga krimi makabër në qytetin e Ballshit, ku burri vrau gruan dhe motrën e saj, Gjykata e Shkallës së Parë ka...

Vrau gruan gjykatëse, i hiqet kujdestaria Fadil Kasemit, ja kush do...

Gjykata e Tiranës ka vendosur që kujdestaria e fëmijëve të gjykatëses së vrarë Fildez Hafizi ti kalojë tezes së tyre. Sipas Fax News, ka qenë...

Beteja e Angelina Jolie dhe Brad Pitt për kujdestarinë e fëmijëve,...

Lufta mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt për kujdestarinë e fëmijëve të tyre vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut dhe fansave të dyshes më...