Tag: kryeminsitria

FOTOLAJM/Pisha tek Kryeministria, për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi

Per pak pisha qe shihni ne foto do te behej shkak i nje tragjedie. Mesohet se një pishë është thyer dhe ka rënë në...

VIDEO/Protesta e opozitës te Kryeministria, digjet “piramida e krimit”

Kjo është piramida simbolike e krimit, me anë të së cilës, Partia Demokratike do të tregojë se çfarë simbolizon dhe identifikon qeverisja e Ramës. Protesta...