Tag: Kryemadhi

FOTOLAJM/Takimi i parë zyrtar mes tyre, Kryemadhi i shkon vetë në...

Bashkëshortë në jetë, presidenti Ilir Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi zhvillojnë sot takimin e parë zyrtar përballë njëri-tjetrit. Kryemadhi ka zgjedhur që të...

Yuri Kim letër Ramës, Bashës e Kryemadhit, kërkesa e saj për...

Në prag të nisjes së përgatitjeve për zgjedhjet e ardhshme parlamentare ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim i ka nisur një letër krerëve...

Rama kujtoi historinë e një pacienti të dashur në koma, Kryemadhi:...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nuk e ka lene pa pergjigje kryeministrin Edi Rama, i cili e permendi disa here ne...

“Pati hyrje-dalje në Bashki deri në orën 5”, Kryemadhi kalon natën...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e mbajti premtimin dhe e kaloi natën para Teatrit Kombëtar, në mbështetje të artistëve,  duke pasuar kreun e opozitës,...

Kryemadhi lë karantinën, reagimi i fortë pas takimit me Bashën: “Edhe...

Ka përfunduar mbledhja e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha me aleatët politikë. Në një prononcim për media, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh...

Koronavirusi/Kryemadhi poston foton duke hekurosur rrobat: Ditën e verës e festojmë...

Për kryetaren e Levizjes Socialiste per Integrim, keto dite kane qene ndryshe dhe nje ndryshim nga rrjedhja normale. Kryemadhi ka bërë një urim ndryshe me...

Kryemadhi e ashpër me ministren Gjonaj: Halabake rrugësh! Bukuroshja që ka...

Pas presidentit Ilir Meta edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka qene e ashper duke  hedhur akuza të forta ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda...

“Grabitja me Kopshtin Botanik”, thirrja e Kryemadhit: Ngrihuni ta mbrojmë

VKM e denoncuar nga PD, për grabitjen e Kopshtit Botanik nga Veliaj, ka sjellë dhe reagimin e aleates se kryedemokratit Basha, Monika Kryemadhit. Në një...

Takimi kokë më kokë me Bashën, Kryemadhi zbardh detajet: Nuk ka...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka riforcuar bindjen e opozitarëve dhe njeherë, se për ta nuk ka tërheqje prapa duke theksuar gatishmërinë për ti...

“Për herë të parë na vendoset ky kusht”, Kryemadhi: Ndodhi pas...

Pas kreut demokrat dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka thirrur nje tryeze diskutimi me gazetarët. Aleatja e Bashes ka komentuar një prej kushteve...