Tag: Kryebashkiaku

VIDEO/ Kung Fu, kryebashkiaku provon policët duke i goditur në kraharor

Kryebashkiaku idonezian Ahyar Abduh i Mataram po bën tituj në të gjitha mediat e botës për mënyrën sesi ai teston aftësinë e policëve të...

Arrestohet personi i sulmit me eksploziv në shtëpinë e kryebashkiakut të...

Autori i shpërthimit me eksploziv në derën e shtëpisë së kryebashkiakut të Matit është arrestuar nga policia. Ai është shtetasi Eltion Daçi, 37-vjeç, banues...

FOTO GALERI/ Burrel, ja dëmet e shpërthimit te shtëpia e kryebashkiakut

Mbërrijnë fotot e para nga shpërthimi i mesnatës pranë shtëpisë së kryebashkiakut të djathtë në Burrel. Dëmet  duken qartë në dyert dhe muret e...

Burrel, shpërthimi i tritolit, flet kryebashkiaku

Pas shpëthimit të mesantës pranë banesës së tij në Burrel, kryebashkiaku i Matit Nezir Rizvani ka deklaruar për mediat se ai nuk ndodhej në...