Tag: Kritiki italian

Momente paniku për kritikun italian, rrëmbehet nga dallgët e forta në...

Momente frike për Vittorio Sgarbi. Kritiku i njohur italian i artit, dhe njëherësh deputet në Parlamentin Italian rrezikoi të mbytet teksa ishte me pushime...