Tag: krimet

U ekzekutua me 14 plumba, Kapllani i përfshirë në ngjarje të...

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e  Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon...

Ngjarjet e fundit kriminale/PD akuzon Ramën dhe Lleshajn: Krimi bën festë,...

Partia Demokratike ka akuzuar sot qeverinë dhe në veçanti Kryeministrin Edi Rama se sundimi i krimit në vend është shndërruar në një normalitet, sidomos...

DETAJE/Policia me ‘dorë të hekurt’, arrestohen 15 persona në Tiranë

Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 15 shtetas, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim, si edhe janë proceduar penalisht...

EMRAT/OFL shkon në Korçë dhe Pogradec, zbulohen 4 personat që iu...

Operacioni Forca e ligjit ditën e sotme ka dërguar formularët 4 personave me precedent penal në Korçë dhe Pogradec. Ata janë: -Arben Ruço i dënuar...

Në 24 orët e fundit 7 persona të arrestuar për vepra...

Strukturat e Policisë kanë vijuar punën për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 7 shtetas, për...

VIDEO/”Asnjë pasuri nuk do preket nga OFL”, Bardhi- Ramës: Janë...

Kryeministri Edi Rama perseriti disa here diten e sotme, faktin se ai dhe qeveria e tij po e luftojne krimi, aq sa aksionet e...

EMRAT/2 personave tjerë të njohur u kërkohet vërtetimi i pasurisë, të...

Operacioni Forca e Ligjit kërkojnë plotësimin e formularit të deklarimit të pasurisë për dy persona të tjerë. Në ditën e pestë të aksionit anti-KÇK-së, Operacioni...

Seria e vrasjeve që solli ekzekutimin e Kastriot Reçit, dyshohet se...

Kastriot Reçi është ekzekutuar në qendër të Rrëshenit, përpara biznesit të tij, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrjeje. Burime bëjnë me dije...

Detajet mbi Redjan Rrajën, gazetari tregon kur nisi fuqizimi i tij:...

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku,...

DETAJE/Lihet në burg i rrezikshmi Tesi Basho, I akuzuari refuzon të...

Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur të lërë në burg, Tesi Bashon, i cili u arrestua dy javë më parë në Selenicë të...