Tag: krim

Krim i rëndë në Kosovë, burri vret gruan, nusen e djalit...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me pasojë tre të vdekur. Një person ka qëlluar për vdekje me armë zjarri, gruan e tij, nusen e...

U premtonte pasaporta shqiptare në këmbim të parave, pranga arabit mashtrues

Një tjetër operacion finalizohet nga policia e Tiranes. Në pranga ka rene një shtetas arab, i cili në bashkëpunim me dy shtetas shqiptar, u...

I vranë të atin dhe xhaxhanë, Astmer Bilali kërkon disa orë...

Astmer Bilali i arrestuar si pjesë e grupit “Bajri” pritet ti jepet lejë për disa orë nga prokuroria me qëllim që ai të marrë...

Krim i rëndë në familje, burri mbyt me duar gruan në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Grekan të Gramshit. Sipas policisë, një 35 vjeçar ka vrarë duke mbytur me duar bashkëshorten e tij, G.H.,...

Krim horror në Zvicër, e moshuara ther me thikë 7-vjeçarin kosovar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Baselin e Zvicrës, ku një grua e moshës 75 vrau një fëmije kosovar, 7 vjeç. Motivet e kësaj...

DETAJE/Atentati në Vlorë me dy viktima, policia jep informacione zyrtare

Policia e Vlorës nuk ka ende informacione të detajuara për krimin e rëndë të ndodhur para pak minutash në qytetin e Vlorës. Zyrtarisht ajo çfarë...

LAJM I FUNDIT/Qëllohet me armë i riu në Pukë

Një 21-vjeçar  është qëlluar e armë zjarri në Pukë. Nga të dhënat e para thuhet se i plagosur ka mbetur Petrit Biba, 21 vjeç. Ngjarja e...

Detaje nga vrasja e ish-policit në Tiranë, makina e autorëve me...

Arben Bilali, ish-efektiv policie mbeti i vrarë mesditën e sotme në zonën e Selitës, pas një atentati nga persona ende të paidentifikuar. Edhe pse policia...

DETAJE/Vdekja e 34-vjeçarit nga Tirana, policia zbardh ngjarjen, arrestohen 3 persona

Një 34 vjecar u godit me sende të forta dhe humbi jetën në spitalin e Traumës. Viktima i identifikuar si Arben Gjeci, ishte banues në...

Të shtëna me armë në Kaliforni, raportohet për disa viktima

Disa të shtëna me armë janë dëgjuar në Kaliforni. Policia në një njoftim në rrjetet sociale shkruan se ka viktima të shumta poshtë në...