Tag: krim

Digjet ‘Benz-i’ në Lezhë, policia jep detajet, autor një 19-vjeçar

Policia ka njoftuar arrestimin e nje 19-vjecari, i cili akuzohet për djegien e një makine. I riu eshte shoqeruar ne polici, ndersa arsyet lidhur...

Nxorri kallashnikovin për të vrarë gruan, forcat e policisë parandalojnë krimin...

Policia parandalon një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Sipas burimeve, burri ka kërcënuar me armë për ta vrarë bashkëshorten, por falë ndërhyrjes në...

Plas sherri mes të rinjve në Kamëz, plagoset një prej tyre,...

Policia ka njoftuar per nje ngjarje te rende ku ka mbetur i plagosur me thikë nje 25-vjeçar, pas një konflikti për motive të dobëta. Burime...

EMRI/”Vrasje, grabitje dhe drogë në Greqi”, kapet vlonjati i shumëkërkuar në...

Një 47-vjeçar nga Vlora është arrestuar, pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale në shtetin grek. Në kuadër të operacionit të koduar "Bianco",...

DETAJE/Masakroi me sëpatë bashkëfshatarin në mes të Korçës, autori rrëfehet në...

Në qytetin e Korçës disa dite me pare, një person humbi jeten teksa iu pre koka me sëpatë nga nje tjeter person. Behet fjale...

Kush është 47-vjeçari që u plagos sot në shkëmbim zjarri me...

Ky është Xhevahir Jonuzi, 47 vjeç, banues në fshatin Hoshtimë, i cili mbeti i plagosur gjatë një operacioni policor mëngjesin e sotëm pranë banesës...

Në dhomën ku ndodhi krimi i rëndë, nëna e viktimës tregon...

Detaje të frikshme ka rrëfyer nena e viktimes se sotme ne Paskuqan,pas krimit te rende te ndodhur ne prani dhe te një 18-vjeçare. Eredet Çapoku...

E papritur në familjen e këngëtares Adelina Tahiri, nusja tenton të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e këngëtares se njohur Adelina Tahiri. Mësohet se daja i saj është qëlluar me çekiç në...

FOTO/Vrau kunatën në sy të vajzës në Paskuqan, ja kush është...

Eredet Çapoku eshte personi i cili vrau kunatën e tij Enkeleda Çapokun në Paskuqan. Krimi paraparakisht dyshohet të ketë ndodhur për shkaqe familjare ndërkohë vrasja...

Krim në një familje në Paskuqan, kunati qëllon për vdekje kunatën...

Krim në një familje në Paskuqan. Kunati qëllon për vdekje kunatën e tij, Enkeleda Çapoku, 30 vjeçe. Krimi në familje në Paskuqan, shkak i...