Tag: koronavirus

FOTO/Klientët e lokalit të famshëm të shqiptarit në Vjenë thirren të...

"Loco Bar“ është një nga lokalet më të famshme në Wiener Gürtel dhe një nga më të frekuentuarit nga rinia dhe studentët në Vjenë....

Vijojnë të zgjerohen rastet në Elbasan, infektohen punonjës të tjerë të...

Covid-19 vijon të infektojë në drejtorinë e policisë së Elbasanit. Sipas Abc News, së fundmi kane rezultuar pozitivë dy efektivë të skuadrës “Shqiponja”. Po ashtu...

Mbyllet Biblioteka e Durrësit, konfirmohen me Covid disa punonjës

Janë konfirmuar me Covid-19, katër punonjës të Bibliotekës Publike në Durrës. Infektimi i katër punonjësve ka sjellë edhe mbylljen e institucionit. Siç raportohet, aktualisht i gjithë...

VIDEO/Disa metoda për të lehtësuar gjendjen e pacientëve me COVID, kanë...

Mjekët u rekomandojnë pacientëve me koronavirus që në kushte shtëpie duhet të kryejnë disa ushtrime të rëndësishme për të mbushur mushkëritë me ajër me...

Infektohet me koronavirus drejtori i policisë: Kam patur kontakte me shumë...

Drejtori i Policisë së Beratit është infektuar me koronavirus bashkë me bashkëshortën e tij. Mësohet se Neritan Nallbati ka kryer testin e koronavirusit dhe...

Nëna me Covid-19 sjell në jetë foshnjën te “Koço Gliozheni”

Një nënë e infektuar me Covid ka sjell në jetë foshnjën e saj në maternitetin “Koço Gliozheni”. Fotoja që tregon momentin pas lindjes u publikua...

Trashëgimtarja e Top Channel infektohet me koronavirus, rrëfen si i përjetoi...

Sara Hoxha konfirmoi me anë të një postimi në Instagram se ishte infektuar me Covid-19. Pak minuta pasi bëri publik lajmin, ajo bëri një tjetër...

E rëndë, 29 vjeçari i infektuar me Covid hidhet nga kati...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është...

E infektuara me Covid-19 thyen karantinën në Berat, policia i vendos...

Policia e Beratit ka njoftuar se ka gjobitur një 37-vjeçare e cila ishte e infektuar me Covid-19 dhe kishte thyer karantinën duke dalë nga...

VIDEO/Italia i kthen “borxhin” Shqipërisë, mbërrijnë në aeroportin e Rinasit ekipi...

Një epik mjekësh dhe infermierësh kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit për t’i ardhur në ndihmë Shqipërisë për situatën e COVID-19. Grupi i ekspertëve do...