Tag: koronavirus

FOTO/Prezantuesja shqiptare infektohet me COVID-19

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19. Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu...

Covid 19 prek dhe gjigandin e Milanit, rezulton pozitiv pas dy...

Pasi u konfirmua pozitiv Leo Duarte, lojtarët e Milanit iu nënshtruan një raundi tjetër të testimeve mbrëmjen e kaluar. Keshtu, Corriere della Sera shkruan se...

E FUNDIT/ Voltana Ademi konfirmohet pozitive me koronavirus

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi është konfirmuar pozitive me koronavirus. Ademi është konfirmuar sot me koronavirus pas bërjes së tamponit një ditë...

‘Dhe të semurët rëndë me Covid mund të shpëtohen’, Ish-deputeti liston...

Ne nje reagim te fundit ne rrjetet sociale, Tritan Shehu ka shprehur opinionin e tij lidhur me kurimin e te semureve me koronavirus. Aai pergezon...

Burgu i Shënkollit kthehet në spital Covid, 40 të dënuar të...

Burgu i Shënkollit në Lezhë është kthyer në spital Covid, i vënë në dispozicion të të prekurve nga koronavirusi. Akualisht aty po trajtohen 40 të...

U infektua me koronavirus, flet nga spitali Berlusconi: Është një ferr...

Javën e kaluar ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi u shtrua në spital pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. Mjeku personal i Berlusconit, Luigi Giancrigillo deklaroi se shëndeti i...

“Jam zhytur në borxhe për të paguar qiranë”, Banorët e dëmtuar...

Banorët e dëmtuar nga tërmeti në fshatin Rrushkull, Njësia Administrative Manzë të bashkisë Durrës vazhdojnë të sorollaten zyrave të shtetit pa marrë asnjë zgjidhje...

Vijon të infektohet personeli shëndetësor, rastet e reja me koronavirus në...

Dy raste me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në Berat, duke e çuar në 81 numrin e personave të infektuar në këtë qytet. Burime...

Nëndrejtori i spitalit Rajonal të Gjirokastrës rezulton pozitiv për Covid-19

Nëndrejtori i spitalit Rajonal në Gjirokastër ka rezultuar pozitiv për Covid-19 ditën e sotme. Nuk dihet ende se nga mund ta ketë marrë virusin. Nga...

OBSH kontroll spitalit Covid-2, drejtoresha merr informacione të hollësishme mbi punën...

Drejtoresha e Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Bettina Menne, ka vizituar spitalin Covid-2 “Shefqet Ndroqi”, ku po trajtohen të infektuarit me koronavirus. Përmes një...