Tag: korea e jugut

VIDEO/Një muze i gjithi për seksin, ishulli i njohur korean që...

Pervec Hollandës, e cila njihet per 'shkeljen e tabuve', dhe nje ishull i njohur ne bote eshte epiqendra e erotizmit, sa i ka kushtuar...

Ia kaluan dhe SHBA-ve, ja kush është vendi i parë në...

Koreja e Jugut pretendon se ia ka kaluar SHBA-së, ndërsa e kanë shpallur veten si vendi i parë që krijuan një rrjet celular super...