Tag: konfirmohen

COVID/Situata e rënduar në Elbasan, konfirmohet numër i lartë të infektuarish

Në qytetin e Elbasanit nga 50 tamponë që janë bërë kanë rezultuar 17 raste të reja me Covid-19. Dy raste janë punonjëse në një...

Aeroporti i Rinasit konfirmon 32 fluturime, një apel udhëtarëve

Aeroporti Nënë Tereza ka njoftuar 32 fluturimet e konfirmuara për ditën e sotme. Me anë të një njoftimi ajo i bën apel qytetarëve të respektojnë...

Konfirmohen raste pozitive në Gjirokastër, infektohen punonjës të bashkisë dhe...

Pesë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Gjirokastër. Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja janë raste kontakti, 3...

Njihuni me konkurrentët e Arta Markut, KLP konfirmon kandidatët për garën

KLP ka konfirmuar kandidatët zyrtarë për postin e kryeprokurorit. Nga gara, KLP s'kualifikoi kandidatin, Lulzim Alushaj ndërsa konfirmoi tre kandidatët e tjerë Arta Markun,...