Tag: Kompania Fusha

Hoteli i shtrenjte ne Barcelone per drejtuesit e bashkise u pagua...

Nga Aleksandra Bogdani Më 17 dhjetor 2019, Prokuroria e Tiranës iu drejtua gjykatës me kërkesë për pushimin e hetimit ndaj zyrtarëve të lartë të Bashkisë...

Vjedhja me pisha 8000 euro, Gjykata e Apelit fal Erion Veline

Nga Vladimir Karaj Në mes të tetorit, Gjykata e Apelit Tiranë ka lënë në fuqi një vendim të Gjykatës së Tiranës për miratimin e një...

Bizneset që morën tenderat më të rëndësishëm nga bashkitë, kryeson kompania...

Tenderat më të rëndësishëm në 61 bashki në Shqipëri vërtiten rreth kompanive më të fuqishme, nisur që nga Fusha shpk. Sipas vlerës së kontratave të...

Kulla 21 katëshe në pronën publike, zbardhet projekti i kompanisë Fusha

Biznesmenit Shkëlqim Fusha synon në kohë rekord npëpërmjet një projekti të transformojë pronën e tij prej vetëm 298.1 m2 në një kompleks kullash 17-21...

VIDEO/ Lidhje mafioze, kusheriri i prokurorit dhe trafikantit të drogës do...

Dje partia Demokratike bëri konkrete fakte të cilat provonin lidhjen mes kompanisë Fusha dhe Edi Ramës për pastrimin e parave të pista të krimit...

Për sa po shitet tek kompania Fusha toka e Teatrit?

Gjergj Erebara/Birn/ Qeveria shqiptare dorëzoi në Kuvendin e Shqipërisë “me procedurë të përshpejtuar” një projektligj kontrovers që anashkalon kuadrin ligjor ekzistues për të dhënë me...